Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych, artystycznych                 i zawodach sportowych

Rok szkolny 2016/17 - I semestr

KLASY I -  III

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Uczniowie klasy III D

III D

Gminny Konkurs Kolęd

I miejsce

J. Frydrychowicz

2.

Anastazja Stawska

IIIF

Konkusr na piosenkę świąteczną

I miejsce

P. Mikołajczak

3.

Amelia Zientara

II c

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Anioł”

wyróżnienie

P. Majchrzycka

4.

Zespół klasowy

II c

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych

kategoria muzyka wokalna

I miejsce

P. Majchrzycka

5.

Aleksandra Ptak

II c

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych

kategoria muzyka instrumentalna solowa

I miejsce

P. Majchrzycka

6.

Kinga Obst

II c

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych

kategoria muzyka instrumentalna solowa

II miejsce

P. Majchrzycka

7.

Zespół flażoletowy

II c

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych - kategoria zespoły

II miejsce

P. Majchrzycka

8.

Oskar Dolata,

Mikołaj Pilarski

II c

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych- kategoria zespoły

III miejsce

P. Majchrzycka

9.

Adrian Nowak,

Oskar Pierzakowski

II c

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych- kategoria zespoły

III miejsce

P. Majchrzycka

10.

Gabriela Kajewska

IV b

KZTU „Nawzajem”

Laureat na etapie ogólnopolskim

P. Majchrzycka

11.

Zofia Wyglądacz

IV b

KZTU „Nawzajem”

Laureat na etapie gminnym

P. Majchrzycka

12.

Marcin Kańczurzewski

IV b

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych

kategoria muzyka instrumentalna solowa

I miejsce

P. Majchrzycka

13

Zespół flażoletowy

IV b

Konkurs Kolęd i piosenek świątecznych - kategoria zespoły

I miejsce

P. Majchrzycka

14.

Agata Grześkiewicz  Matylda Łukasik     Maria Przybysz

I b

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych

II miejsce

I Kwaśniewska

15.

Maja Śmiejkowska

I b

Cuda z dyni

I miejsce

I Kwaśniewska

16.

Wiktoria Binkowska

I b

Cuda z dyni

II miejsce

I Kwaśniewska

17.

Maja Urbańska

I b

Cuda z dyni

wyróżnienie

I Kwaśniewska

18.

Wiktoria Binkowska

I b

Świąteczny Anioł             Powiatowy Konkurs Plastyczny

 wyróżnienie

I Kwaśniewska

19.

Oliwia Tomczak

3 a

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych

I miejsce

E Nawrocka

20.

Zespół klasowy

3a

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych

I miejsce

E. Nawrocka

21.

Mateusz Bukowski

II B

Powiatowy konkurs plastyczny „Zdrowo żyj i wyglądaj”

II miejsce

A. Przydryga - Mikołajczyk

22.

Kornelia Mierzwa

II B

„Cuda z dyni i darów jesieni”

III miejsce

A. Przydryga - Mikołajczyk

23.

Patrycja Walińska

III D

„Cuda z dyni i darów jesieni”

I miejsce

J. Frydrychowicz

24.

Wiktoria Witasik

III D

„Cuda z dyni i darów jesieni”

II miejsce

J. Frydrychowicz

25.

Wiktor Woźniak

II C

„Cuda z dyni i darów jesieni”

I miejsce

P. Majchrzycka

26.

Oliwia Wojtasik

II C

„Cuda z dyni i darów jesieni”

II miejsce

P. Majchrzycka

27.

Julia Kazimierska

II C

„Cuda z dyni i darów jesieni”

II miejsce

P. Majchrzycka

28.

Gabriel Robak

IIe

„Cuda  z dyni i darów jesieni”

III miejsce

E. Robaszkiewicz

         

 KLASY IV -  VI

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Melewski Jan

6 d

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Zakwalifikował się do etapu rejonowego

Elżbieta Szymańska

2.

Julia Śliwczyńska

VI C

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego

M. Rakowiecka

3.

Adrianna Raczak

VI C

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego

M. Rakowiecka

4.

Wiktor Puszkarek

VI D

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego

M. Rakowiecka

5.

Wiktoria Bacharewicz 

VI C

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego

B. Wasiłek

6.

Adrianna Raczak

VI C

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego

B. Wasiłek

7.

Wiktor Puszkarek

VI D

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego

A. Majorowicz

8.

Błaszczyk Dominika

VI d

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych- śpiew

I miejsce

A. Zamiara

9.

Urbaniak Maria

VI d

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych- śpiew

II miejsce

A. Zamiara

10.

Chór szkolny „Wiolinki”

IV-VI

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych- zespoły-śpiew

I miejsce

A. Zamiara

11.

Pawłowska Klaudia

IV a

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych instrumenty- soliści

I miejsce

A. Zamiara

12.

Kańczurzewski Marcin

IV b

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych instrumenty- soliści

I miejsce

A. Zamiara

13.

Bacharewicz Wiktoria

VIc

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych instrumenty- soliści

Wyróżnienie

A. Zamiara

14.

Krysztofiak Franciszek

V a

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych instrumenty soliści

Wyróżnienie

A. Zamiara

15.

Maciejewski Krystian

V c

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych instrumenty- soliści

Wyróżnienie

A. Zamiara

 

 

Osiągnięcia sportowe

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych  biegach przełajowowych dziewcząt

III miejsce

Nauczyciele wf.

2.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych  biegach przełajowowych chłopców

IV miejsce

Nauczyciele wf.

3.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt

II miejsce

I. Czerniak

V. Kurek

4.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Powiatu w sztafetach pływackich chłopców

III miejsce

I. Czerniak

V. Kurek

5.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych

V miejsce

L. Graczyk

6.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

II miejsce

V. Kurek

7.

Reprezentacja szkoły

 

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

III miejsce

V. Kurek

8.

Marcel Jalowski

 

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnym tenisie stołowym

III miejsce

V. Kurek

9.

Reprezentacja szkoły klas VI w piłce nożnej

 

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

III miejsce

J.Hofman

10.

Reprezentacja Szkoły klas V

 

Mistrzostwa Powiatu w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Awans do Mistrzostw Województwa które odbęda się w Kwietniu we Wrześni

I miejsce

J.Hofman

11.

Reprezentacja Szkoły klas III

 

Mistrzostwa Powiatu w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Awans do Mistrzostw Województwa które odbęda się w Kwietniu we Wrześni

I miejsce

J.Hofman + wych klas I-III

12.

Reprezentacja Szkoły klas II – III dziewcząt

 

Udział w projekcie „From Schools to Women’s League”

Udział w cyklicznym turnieju –podsumowanie wiosną

J.Hofman + wych klas I-III

13.

Uczniowie klas IV-VI

 

Czwartki LA

Udział w cyklicznych zawodach LA – podsumowanie wiosną

J.Hofman

14.

Mateusz Meler

Gabriela Kajewska

IV a 

IV b

 

Biegi uliczne - Miłosław

II miejsce

III miejsce

 

K.Wojtyś

15.

Mateusz Meler

Dominika Sobieraj

Zuzanna Pawłowska

Gabriela Kajewska

Filip Maćkowiak

IV a 

IV c 

Vd 

IV b 

III  e

 

„ I krok z Królową sportu” – halowe zawody lekkoatletyczne- Nowy Folwark

I miejsce

II miejsce

I miejsce

III miejsce

I miejsce

 

K.Wojtyś

16.

Mateusz Meler

Dominika Sobieraj

Zuzanna Pawłowska

Filip Maćkowiak

IV a

 IV c

 Vd

 III  e

 

„ I krok z Królową sportu” – halowe zawody lekkoatletyczne- Miłosław

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

 

K.Wojtyś

17.

Mateusz Meler

Zuzanna Pawłowska

Filip Maćkowiak

IV a

 V d

 III e

 

Halowe zawody lekkoatletyczne- Lekkoatletyka dla Każdego

I miejsce

II miejsce

I miejsce

 

K.Wojtyś

18.

Mateusz Meler

Zuzanna Pawłowska

Julia Pawłowska

 IV a

 V d

 II b

 

Biegi uliczne - Września

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

K.Wojtyś

Archiwum z poprzednich lat opracowano jako pliki pdf do pobrania

osiągnięcia 2009/2010   /  osiągnięcia 2010/2011   /   osiągnięcia 2011/2012    /    osiągnięcia 2012/2013  /
   osiągnięcia 2013/2014  /    osiągnięcia 2014/2015  /  osiągnięcia 2015/2016

Wszystkim uczestnikom i wygranym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !